Hydrabrazja z bioliftingiem i RF bezigłową

Hydrabrazja z bioliftingiem i RF bezigłową


Hydrabrazja to łagodny zabieg oczyszczający, złuszczający oraz napinający skórę.

Oczyszczanie wodne to nowa, rewolucyjna technologia, posiadająca szerokie spektrum zastosowań:

• przeciwdziałanie starzeniu skóry (neutralizacja wolnych rodników, ujędrnienie i odmłodzenie skóry)

• problemy skórne (tj. trądzik, zaskórniki, zwiększona produkcja sebum, cera naczynkowa)
• dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry
• regeneracja skóry narażonej na zanieczyszczenia znajdujące się w miejskim powietrzu
• redukcja zmarszczek w okolicach oczu, efektu opuchnięcia oraz likwidacja cieni pod oczami

Główne przeciwwskazania: choroby skórne takie jak opryszczka, naruszona ciągłość skóry, choroby wewnętrzne (cukrzyca, nowotwór, zaburzenia neurologiczne, alergia, aktywna infekcja), ciąża i karmienie piersią, obecność urządzeń typu aparat słuchowy, rozrusznik serca, a także nadwrażliwość na prąd elektryczny.

Z efektów zabiegu mogą korzystać osoby w każdym wieku, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Przeznaczony do praktycznie każdej skóry – trądzikowej, naczynkowej, ekstremalnie wrażliwej i atopowej. Szczególnie polecany osobom chcącym neutralizować skutki starzenia, a także mieszkającym w dużych miastach, gdzie powietrze jest bardzo zanieczyszczone i negatywnie wpływa na stan skóry.

Podczas zabiegu skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków powietrza zawartych w strumieniu wody o podwyższonym ciśnieniu. Działanie przypomina niezwykle dokładny peeling. W trakcie zabiegu usuwane są pozostałości makijażu, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.

Najmniej inwazyjne oczyszczanie skóry, bezpieczne i bezbolesne. Wykonanie zabiegu nie jest poprzedzone żadnym przygotowaniem poza zmyciem ewentualnego makijażu.

Efekty zabiegu:

Głównym efektem zabiegu jest idealnie oczyszczona, gładka, odświeżona i nawilżona skóra. Jej napięcie ulega zdecydowanej poprawie. Uaktywniają się procesy regeneracyjne. Efekty są widoczne od razu po zabiegu.

Etapy zabiegu:

1. Oczyszczanie i eksfoliacja - Hydrabrazja (mikropeeling)
- jest to lżejsza wersja mikrodermabrazji, ale działa na bardzo podobnej zasadzie, przez co nazywana jest również mikrodermabrazją wodną. Podczas hydrabrazji ścierana jest warstwa rogowa naskórka i odbywa się to przy pomocy wody. Dzięki temu zabieg jest bardzo delikatny i uniwersalny dla wielu typów skóry, nawet tych wyjątkowo wrażliwych. To właśnie ten czynnik wyróżnia hydrabrazję na tle pozostałych zabiegów oczyszczających i pielęgnacyjnych. Hydrabrazję poleca się nawet osobom ze skórą naczynkową (będzie dla nich nawet pomocna), przesuszoną, przemęczoną oraz wrażliwą. Jest bezinwazyjna i delikatna, a jednocześnie zapewnia widoczne efekty już po kilku zabiegach.

2. Wtłaczanie substancji aktywnych za pomocą głowicy ultradźwiękowej
Po dokładnym oczyszczeniu i dotlenieniu bardzo ważnym aspektem jest jej prawidłowe zabezpieczenie przed ponownym powstawaniem nadmiaru wolnych rodników i niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Dlatego na tym etapie następuje dyspersja odpowiednio dobranych preparatów antyoksydacyjnych za pomocą głowicy ultradźwiękowej. Ultradźwięki zwiększają przepuszczalność błon komórkowych, rozszerzają naczynia krwionośne oraz polepszają metabolizm komórkowy. Natomiast antyoksydanty reagują z wolnymi rodnikami, zabezpieczając komórki przed reakcjami wolnorodnikowymi, a więc przed przedwczesnymi procesami starzenia się skóry.

3. Biolifting - Fala radiowa bipolarna
Kolejny etap to zabieg z wykorzystaniem bipolarnej fali radiowej. Fale te wywołują zjawisko diatermii w skórze. Dzięki wytworzeniu efektu termicznego w tkance następuje wzmożona stymulacja i napięcie włókna kolagenowego. Poprzez przegrzanie włókien kolagenowych , co prowadzi do ich obkurczenia, uzyskujemy efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności oraz owalu twarzy. Skóra staje się bardziej napięta, wygładzona i elastyczna.

© 2017 Studio Urody Rosso Beauty Kamila Kuśmierek. All Rights Reserved. Designed By Studio Urody Rosso Beauty