Zabiegi

Pielęgnacja twarzy

Pielęgnacja twarzy


Nowość!! Zabieg EPIDERMA MED

Jest to ręczna, nieinwazyjna metoda usuwania górnych warstw martwych komórek naskórka. Epiderma Med Planing może być wykonywany na twarzy lub w dowolnym miejscu na ciele. Jest to doskonała alternatywa do tradycyjnej mikrodermabrazji diamentowej i korundowej, a także peelingów chemicznych. Nie wywołuje żadnych podrażnień, doskonały dla cer naczyniowych i wrażliwych.
Zabieg poprawia wygląd skóry, redukuje blizny potrądzikowe i wygładza zmarszczki mimiczne. Jest to również doskonały sposób na leczenia przebarwień.
Zabieg epiderma trwa 20 minut i jest to wstęp do dalszej pielęgnacji (np. serum/kwasy/maski kremowe/żelowe/płaty kolagenowe). W trakcie zabiegu odczuwa się bardzo delikatne skrobanie skóry. Zaraz po zakończeniu zabiegu Twoja skóra będzie miękka i gładka, może pojawić się delikatne zaróżowienie skóry i podrażnienie(utrzymujące się do kilku godzin po zabiegu).
Zabieg ten wykonuje się co 3 – 4 tygodnie aby zredukować problemy i niedoskonałości skóry.

MIKRODERMABRAZJA
to zabieg polegający na mechanicznym złuszczaniu martwego naskórka. Powoduje, że skóra staje się młodsza i zdrowsza. Procedura nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jest całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny.
Kontrolowana mikrodermabrazja jest najnowocześniejszą drogą do zabiegów łagodnych i zarazem optymalnych w wynikach. Spektrum zastosowania jest bardzo szerokie, urządzenie potrafi szybko i w bardzo bezpieczny sposób zwalczyć wiele problemów skóry, a ją samą wysoce zregenerować. Efekt końcowy jest od razu widoczny.
Dodatkowe zastosowanie indywidualnie dobranych preparatów znacząco wzmacnia efekt zabiegów mikrodermabrazji i pozwala zwalczyć każdy problem dermo-kosmetyczny.

ZABIEG GŁĘBOKIEGO ZŁUSZCZANIA
Peeling chemiczny marki Rejuvi to alternatywa dla głębokich peelingów medycznych, która daje znakomite rezultaty. Rejuvi Peeling Formula może być używana do osiągnięcia głębokiej i widocznej eksfoliacji. Jest efektywny dla trudnych problemów skórnych takich jak: głębokie zmarszczki, blizny po trądziku, rozstępy, przebarwienia pigmentacyjne. Może być nakładany na całą twarz lub wybrane problematyczne miejsca. Nie jest odpowiedni dla cienkich i delikatnych skór. Zabieg głębokiego peelingu nie powinien być wykonywany w upalne lato. Nie zaleca się stosowania głębokiego peelingu więcej niż 2 razy w roku, oprócz takich problemów jak np. blizny trądzikowe. Dla takich przypadków powinien być wykonywany 1 zabieg na miesiąc w połączeniu z innymi uzupełniającymi zabiegami.
Zabieg wymaga kilkudniowej rekonwalescencji oraz właściwej pielęgnacji domowej.

© 2017 Studio Urody Rosso Beauty Kamila Kuśmierek. All Rights Reserved. Designed By Studio Urody Rosso Beauty