JS Helix 3 - шаблон joomla Joomla

Zabiegi

Pielęgnacja twarzy

Pielęgnacja twarzy


Nowość!! Zabieg EPIDERMA MED

Jest to ręczna, nieinwazyjna metoda usuwania górnych warstw martwych komórek naskórka. Epiderma Med Planing może być wykonywany na twarzy lub w dowolnym miejscu na ciele. Jest to doskonała alternatywa do tradycyjnej mikrodermabrazji diamentowej i korundowej, a także peelingów chemicznych. Nie wywołuje żadnych podrażnień, doskonały dla cer naczyniowych i wrażliwych.
Zabieg poprawia wygląd skóry, redukuje blizny potrądzikowe i wygładza zmarszczki mimiczne. Jest to również doskonały sposób na leczenia przebarwień.
Zabieg epiderma trwa 20 minut i jest to wstęp do dalszej pielęgnacji (np. serum/kwasy/maski kremowe/żelowe/płaty kolagenowe). W trakcie zabiegu odczuwa się bardzo delikatne skrobanie skóry. Zaraz po zakończeniu zabiegu Twoja skóra będzie miękka i gładka, może pojawić się delikatne zaróżowienie skóry i podrażnienie(utrzymujące się do kilku godzin po zabiegu).
Zabieg ten wykonuje się co 3 – 4 tygodnie aby zredukować problemy i niedoskonałości skóry.

MIKRODERMABRAZJA
to zabieg polegający na mechanicznym złuszczaniu martwego naskórka. Powoduje, że skóra staje się młodsza i zdrowsza. Procedura nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jest całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny.
Kontrolowana mikrodermabrazja jest najnowocześniejszą drogą do zabiegów łagodnych i zarazem optymalnych w wynikach. Spektrum zastosowania jest bardzo szerokie, urządzenie potrafi szybko i w bardzo bezpieczny sposób zwalczyć wiele problemów skóry, a ją samą wysoce zregenerować. Efekt końcowy jest od razu widoczny.
Dodatkowe zastosowanie indywidualnie dobranych preparatów znacząco wzmacnia efekt zabiegów mikrodermabrazji i pozwala zwalczyć każdy problem dermo-kosmetyczny.

ZABIEG GŁĘBOKIEGO ZŁUSZCZANIA
Peeling chemiczny marki Rejuvi to alternatywa dla głębokich peelingów medycznych, która daje znakomite rezultaty. Rejuvi Peeling Formula może być używana do osiągnięcia głębokiej i widocznej eksfoliacji. Jest efektywny dla trudnych problemów skórnych takich jak: głębokie zmarszczki, blizny po trądziku, rozstępy, przebarwienia pigmentacyjne. Może być nakładany na całą twarz lub wybrane problematyczne miejsca. Nie jest odpowiedni dla cienkich i delikatnych skór. Zabieg głębokiego peelingu nie powinien być wykonywany w upalne lato. Nie zaleca się stosowania głębokiego peelingu więcej niż 2 razy w roku, oprócz takich problemów jak np. blizny trądzikowe. Dla takich przypadków powinien być wykonywany 1 zabieg na miesiąc w połączeniu z innymi uzupełniającymi zabiegami.
Zabieg wymaga kilkudniowej rekonwalescencji oraz właściwej pielęgnacji domowej.