Oferta

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy


MIKRODERMABRAZJA


Mikrodermabrazja to zabieg polegający na mechanicznym złuszczaniu martwego naskórka. Powoduje, że skóra staje się młodsza i zdrowsza. Procedura nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jest całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny.
Kontrolowana mikrodermabrazja jest pierwszym krokiem w pielęgnacji skóry, która po usunięciu martwego naskórka znacznie lepiej absorbuje preparaty użyte w dalszej części zabiegu. Jest bazą do zabiegów nawilżających, oczyszczających, anti age, rozjaśniających itd. Spektrum zastosowania jest bardzo szerokie, urządzenie potrafi szybko i w bardzo bezpieczny sposób zwalczyć wiele problemów skóry, a ją samą wysoce zregenerować. Efekt końcowy jest od razu widoczny.
Dodatkowe zastosowanie indywidualnie dobranych preparatów znacząco wzmacnia efekt zabiegów mikrodermabrazji i pozwala zwalczyć wiele problemów dermo-kosmetycznych.

ZABIEG z KWASAMI

Zabieg eksfoliacji z użyciem kwasów pozwala na unormowanie procesu nadmiernego przetłuszczania (wydzielania sebum) , spłyca blizny i drobne zmarszczki, zmniejsza rozszerzone pory, wygładza skórę i widocznie ją rozświetla. Jest polecany dla osób, które chcą odświeżyć skórę oraz profilaktycznie, w celu zapobiegania tworzeniu się zmarszczek i opóźnienia procesów starzenia. Również osoby z cerą problematyczną, trądzikową i nadmiernie przetłuszczającą się docenią seboregulujące i przeciwbakteryjne działanie kwasów.

W zależności od rodzaju preparatu i stężenia kwasów, eksfoliacja działa bardziej powierzchownie lub głębiej, docierając nawet do skóry właściwej. Głębokość oraz intensywność złuszczania dostosowywane są indywidualnie do klienta, w zależności od rodzaju skóry i problemu. Sam zabieg eksfoliacji polega na dokładnym usunięciu martwego naskórka, co z kolei stymuluje głębsze warstwy skóry do regeneracji i produkcji kolagenu oraz elastyny.

EPIDERMA MED

Jest to ręczna, nieinwazyjna metoda usuwania górnych warstw martwych komórek naskórka oraz owłosienia za pomocą skalpela chirurgicznego.  Epiderma Med Planing może być wykonywany na twarzy lub w dowolnym miejscu na ciele. Jest to alternatywa do tradycyjnej mikrodermabrazji diamentowej i korundowej, a także peelingów chemicznych. Nie wywołuje podrażnień nawet przy cerach naczynkowych i  wrażliwych.
Zabieg epiderma trwa 20 minut i jest to wstęp do dalszej pielęgnacji (np. serum/kwasy/maski kremowe/żelowe/płaty kolagenowe). W trakcie zabiegu odczuwa się bardzo delikatne skrobanie skóry. Zaraz po zakończeniu zabiegu Twoja skóra będzie miękka i gładka, może pojawić się delikatne zaróżowienie skóry i podrażnienie(utrzymujące się do kilku godzin po zabiegu).
Zabieg ten wykonuje się co 3 – 4 tygodnie aby zredukować problemy i niedoskonałości skóry.

© 2017 Studio Urody Rosso Beauty Kamila Kuśmierek. All Rights Reserved. Designed By Studio Urody Rosso Beauty