Oferta

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe


Stymulatory tkankowe to preparaty wykorzystywane do regeneracji skóry. Działają przede wszystkim poprzez odbudowę kolagenu i elastyny. Z wiekiem, już od 25 roku życia, synteza tych białek spada, co skutkuje pogorszeniem kondycji skóry. Niestety proces ten jest nieodwracalny, ale dzięki stymulatorom tkankowym możemy go spowolnić, dłużej zachowując młody wygląd. Popularność zabiegów z użyciem preparatów do stymulacji tkankowej stale rośnie przede wszystkim dlatego, że wykorzystują one naturalny potencjał organizmu do regeneracji.

Stymulatory tkankowe to preparaty na bazie polinukleotydów, kolagenu i/lub kwasu hialuronowego uruchamiające mechanizmy regeneracyjne skóry na poziomie komórkowym. Zwiększając w niej ilość kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego, fibroblastów, czyli wszystkich tych składników, które zapewniają młody wygląd. Skóra staje się jędrna i bardziej elastyczna. Z drugiej strony w żaden sposób nie zmieniają się rysy twarzy. Jest to więc rozwiązanie dla osób szukających naturalnego efektu.

Preparaty nadają się do wszystkich rodzajów skóry, również skóry wrażliwej, ze skłonnością do alergii. Zabieg jest szczególnie zalecany w przypadku:

  • skóry odwodnionej,
  • skóry narażonej na stres oksydacyjny,
  • cieni pod oczami,
  • skóry z widocznymi oznakami starzenia (bruzdy, zmarszczki wokół oczu, zmarszczki mimiczne),
  • nierównego kolorytu skóry.
  • Utraty jędrności

Zabieg trwa około 1h

© 2017 Studio Urody Rosso Beauty Kamila Kuśmierek. All Rights Reserved. Designed By Studio Urody Rosso Beauty