Zabiegi

Makijaż i rzęsy pernamentne

Makijaż i rzęsy pernamentne


Makijaż permanentny nie maluje lecz w sposób naturalny podkreśla kontury, stąd bardzo ważne jest odpowiednie dobranie barwników w taki sposób aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu. Dzięki tej metodzie barwniki pochodzenia naturalnego, nietoksyczne i niealergizujące zostają osadzone w naskórku i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się tam w sposób widoczny od 3 do 5 lat. Później dochodzi do stopniowego rozjaśnienia barwnika i makijaż równomiernie zanika. Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują.

Celem makijażu permanentnego jest nadanie idealnego obrysu ust, zlikwidowanie ewentualnej asymetrii, podkreślenie za pomocą kresek na powiece górnej i dolnej głębi spojrzenia, optyczne podniesienie opadającej powieki, skorygowanie lub „zagęszczenie” przerzedzonych brwi.

Dzięki makijażowi permanentnemu można również poprawić zniekształcone rysy twarzy po wypadkach, operacjach, chemioterapii oraz skorygować drobne wady urody.

W Studio Rosso Beauty oferujemy makijaż permanentny brwi metodą maszynową oraz manualną. W zależności od typu urody klientki oraz jej oczekiwań dobieramy właściwy sposób wykonania makijażu.

Makijaż permanentny brwi metodą manualną czyli tzw. Microblading polega na wprowadzeniu pigmentu w warstwę kolczystą naskórka za pomocą mikroostrza. Kształt oraz kolor pigmentu są indywidualnie dobrane do klientki. Efekt zabiegu jest bardzo naturalny, gdyż imituje on naturalne włoski. Zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Czas trwania zabiegu to około 2h.

Efekt zabiegu utrzymuje się (w zależności od typu skóry i pielęgnacji) rok , do dwóch lat maksymalnie.

Po miesiącu wskazana jest korekta, która jest bezpłatna. 

Przeciwskazania do makijażu permanentnego:

• cukrzyca (nieustabilizowana)

• przyjmowanie leków sterydowych 

• łuszczyca (można wywołać rzut łuszczycowy)

• czynne zmiany skórne - bakteryjne, grzybicze, wirusowe

• infekcje, stany podgorączkowe

• przyjmowanie leków przeciw zakrzepowych

• ciąża

• choroby siatkówki i rogówki oka.

 

 

© 2017 Studio Urody Rosso Beauty Kamila Kuśmierek. All Rights Reserved. Designed By Studio Urody Rosso Beauty