Oferta

Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe


Wyobraź sobie piękną i zdrową opaleniznę w dziesięć minut...

Teraz jest to już możliwe dzięki systemowi opalania natryskowego. Opalanie natryskowe to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się piękną opalenizną, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, bez ryzyka przedwczesnego starzenia się, alergii i nowotworów.

Profesjonalnie przeprowadzony zabieg opalania z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu i 100% naturalnych płynów, gwarantuje najwyższą precyzję oraz jakość usługi i zapewnia bezpieczeństwo nawet dla najbardziej wrażliwych, jasnych karnacji, osób z bielactwem, alergików oraz przyszłych mam.

W naszym salonie korzystamy z profesjonalnych produktów firm SunFX oraz Fake Bake.

Naturalna pigmentacja SunFX oraz Fake Bake to doskonała alternatywa dla szkodliwego promieniowania UV.

Opalanie natryskowe to gwarancja pięknej opalenizny:

• Natychmiastowy efekt,
• Bez zacieków i smug
• Najwyższa jakość produktów
• Piękny, zdrowy odcień opalenizny
• 100% bezpieczeństwo dla skóry
• Bezpieczny również dla kobiet w ciąży

Opalanie natryskowe to zabieg przyjemny i niezwykle higieniczny - wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie, za pomocą precyzyjnego urządzenia. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.

Sam zabieg trwa zaledwie 5-10 minut a efekt utrzymuje się od 7 do 14 dni. Opalenizna zmywa się równomiernie wraz z każdym kolejnym prysznicem.

Dla najlepszych i najtrwalszych efektów, przed wykonaniem zabiegu opalania zaleca się wykonanie peelingu, złuszczającego nadmiar zalegającego martwego naskórka. Opalenizna na przygotowanej w ten sposób skórze jest bardziej trwała oraz idealnie równomierna.

W celu całkowitego wchłonięcia produktu, po nałożeniu preparatu, ciało suszone jest specjalistyczną suszarką, w którą wyposażony jest sprzęt do opalania SunFX.

Tuż po zabiegu zaleca się założenie ciemniejszych ubrań.

Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 5 godzin przed wzięciem prysznica.

© 2017 Studio Urody Rosso Beauty Kamila Kuśmierek. All Rights Reserved. Designed By Studio Urody Rosso Beauty