Oferta

Pielęgnacja dłoni i stóp

Pielęgnacja dłoni i stóp


Zadbane dłonie to wizytówka w pracy i życiu prywatnym -drobna zmiana, która poprawi humor i doda pewności siebie. W Studio Rosso Beauty zadbamy w profesjonalny sposób o Wasze dłonie i paznokcie. W ofercie mamy klasyczny manicure, stylizację paznokci metodą żelową oraz manicure hybrydowy. Pracujemy tylko na sprawdzonych, bezpiecznych kosmetykach najwyższej jakości.

Używamy WYŁĄCZNIE JEDNORAZOWYCH pilników i patyczków do odsuwania skórek co świadczy o naszym profesjonalizmie i gwarantuje całkowite bezpieczeństwo podczas zabiegu stylizacji paznokci!

Pielęgnacja stóp

Estetyczny wygląd i zdrowie stóp to podstawa pielęgnacji naszego ciała. Należy o nie dbać o każdej porze roku. Skóra stóp jest bardzo delikatna i wrażliwa na przedstopiu, z kolei okolice pięt, krawędzie stóp czy poduszki palców są często zrogowaciałe i suche. Domowe sposoby nie zawsze są skuteczne oraz bezpieczne. Studio Rosso Beauty oferuje nie tylko klasyczny pedicure kosmetyczny, ale również piękne stylizacje paznokci u stóp. Pracujemy tylko na sprawdzonych, doskonałych jakościowo kosmetykach.

Używamy WYŁĄCZNIE JEDNORAZOWYCH pilników, kapturków do frezów i patyczków do odsuwania skórek co świadczy o naszym profesjonalizmie i gwarantuje całkowite bezpieczeństwo podczas zabiegu.

© 2017 Studio Urody Rosso Beauty Kamila Kuśmierek. All Rights Reserved. Designed By Studio Urody Rosso Beauty